ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon. - Pt. 6:30 - 18:00     przedszkole po Angielsku EN

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności w Warszawie

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności to Instytut Zakonny działający na prawie papieskim, założony przez o. Tommasa Maniniego (barnabitę) i Elenę Bettini w 1832 roku w Rzymie.

Sercem charyzmatu Zgromadzenia jest ufne powierzenie się Bożej Opatrzności w posługiwaniu braciom oraz siostrom najbardziej potrzebującym, a przede wszystkim dzieciom, młodzieży biedneji opuszczonej.

Dziś Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności obecne jest we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Chile, Brazylii, Indiach i Polsce.

Siostry pracują przede wszystkim w szkołach podstawowych i średnich, przedszkolach, parafiach, prowadzą także ośrodki dla dzieci emigrantów, domy opieki dla seniorów i chorych oraz stołówki dla biednych.

• Prowadzimy zapisy na rok szkolny 2019/20. Zapraszamy dzieci z roczników 2017 i 2018  |  18 czerwca zapraszamy wszystkich rodziców na godz. 15.00 na  uroczyste zakończenie roku w grupach, pożegnanie dzieci idących do szkoły oraz piknik rodzinny.