ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon. - Pt. 6:30 - 18:00     przedszkole po Angielsku EN

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności w Warszawie

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności to Instytut Zakonny działający na prawie papieskim, założony przez o. Tommasa Maniniego (barnabitę) i Elenę Bettini w 1832 roku w Rzymie.

Sercem charyzmatu Zgromadzenia jest ufne powierzenie się Bożej Opatrzności w posługiwaniu braciom oraz siostrom najbardziej potrzebującym, a przede wszystkim dzieciom, młodzieży biedneji opuszczonej.

Dziś Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności obecne jest we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Chile, Brazylii, Indiach i Polsce.

Siostry pracują przede wszystkim w szkołach podstawowych i średnich, przedszkolach, parafiach, prowadzą także ośrodki dla dzieci emigrantów, domy opieki dla seniorów i chorych oraz stołówki dla biednych.

• Zapisy do żłobka i przedszkola na rok szkolny 2019/2020 jeszcze trwają. Ostatnie wolne miejsca, zapraszamy!  | 2.12 -Akcja „Serduszko na choinkę” – zbiórka artykułów spożywczych, kosmetycznych i zabawek przeznaczonych dla podopiecznych Domu Chleba | Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców 12.12 na godz. 15.30 na  Jasełka i Wieczerzę Wigilijną oraz Kiermasz świąteczny Bożonarodzeniowy.  | 13.12 o godz. 9.00 dzieci ze wszystkich grup obejrzą przedstawienie teatralne pt. ,,Świąteczna nauczka".