ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon. - Pt. 6:30 - 18:00     przedszkole po Angielsku EN

Czas pracy przedszkola, przerwy świąteczne, wakacje

Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe „Dzieciątka Jezus” jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00.

W ciągu roku działa przez 11 miesięcy, z przerwą wakacyjną w lipcu - w tym miesiącu dyżur pełni wyznaczone przedszkole (,,Anioła Stróża" lub ,,Dzieciątka Jezus").

Przedszkole jest nieczynne w święta państwowe, zaś w pozostałe dni świąteczne, tj. Wigilia, Sylwester, dni wchodzące w skład tzw. długich weekendów, przedszkole prowadzi specjalne dyżury dla dzieci, których obecność należy zgłosić kilka dni wcześniej.

• Zapisy do żłobka i przedszkola na rok szkolny 2019/2020 jeszcze trwają. Ostatnie wolne miejsca, zapraszamy!  | 20.11 – Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka- zajęcia edukacyjne, wszystkie grupy | 22.11 - Lekcja biblioteczna w bibliotece na ul. Radosnej; grupa Delfiny  | 25.11 – Światowy Dzień Pluszowego Misia – zabawy, konkursy; wszystkie grupy | 26.11 - Przedstawienie teatralne "Pani Jesień dary niesie"; wszystkie grupy, godz. 9.00