Czas pracy przedszkola, przerwy świąteczne, wakacje

Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe „Dzieciątka Jezus” jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00.

W ciągu roku działa przez 11 miesięcy, z przerwą wakacyjną w lipcu - w tym miesiącu dyżur pełni wyznaczone przedszkole (,,Anioła Stróża" lub ,,Dzieciątka Jezus").

Przedszkole jest nieczynne w święta państwowe, zaś w pozostałe dni świąteczne, tj. Wigilia, Sylwester, dni wchodzące w skład tzw. długich weekendów, przedszkole prowadzi specjalne dyżury dla dzieci, których obecność należy zgłosić kilka dni wcześniej.

• 12 grudnia godz. 16.00 - ,,Robimy ozdoby świąteczne" - warsztaty otwarte dla Rodziców w grupie Delfiny    |    13 grudnia godz. 16.00 - ,,Garść radości, szczypta złości" - otwarte warsztaty psychologiczne dla dzieci i Rodziców grupa Biedronki   |    15 grudnia godz. 16.00 - ,,Robimy ozdoby świąteczne" - warsztaty otwarte dla Rodziców w grupie Biedronki    |    19 grudnia - lekcja biblioteczna w Bibliotece Publicznej dla grupy Delfinów     |     20 grudnia godz. 15.30 - Jasełka i Wieczerza Wigilijna – wszystkie grupy