ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Czas pracy przedszkola, przerwy świąteczne, wakacje

Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe „Dzieciątka Jezus” jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00.

W ciągu roku działa przez 11 miesięcy, z przerwą wakacyjną w lipcu - w tym miesiącu dyżur pełni wyznaczone przedszkole (,,Anioła Stróża" lub ,,Dzieciątka Jezus").

Przedszkole jest nieczynne w święta państwowe, zaś w pozostałe dni świąteczne, tj. Wigilia, Sylwester, dni wchodzące w skład tzw. długich weekendów, przedszkole prowadzi specjalne dyżury dla dzieci, których obecność należy zgłosić kilka dni wcześniej.

• 20.02 zajęcia biblioteczne w bibliotece przy ul. Radosnej - grupa Delfiny | 26.02 - Dzień Dinozaura lekcja muzealna w Muzeum Ewolucji IP PAN - grupa Biedronki i Delfiny | 27.02 godz. 10.00 - Bajkowy Bal Karnawałowy - wszystkie grupy | 28.02 - warsztaty kulinarne w grupie Biedronki i Delfinki ,,Historia pączkiem się toczy..."