607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Aktualności

Modlitwa za mamę 26 Maj 2020
Modlitwa za mamęDziękuję Ci Boże Ojcze za moją mamęZa jej pomoc i dobroć,za to kochające mnie serce, dziękuję Ci Boże.Błogosław ją nieustannie;obdarzaj zdrowiem i licznymi powodami do radości.Pomagaj jej wykonywać obowiązki,dodawaj sił w pokonywaniu trudności.Niech w każdej chwili ma w Tobie oparcie,niechaj doświadcza Twojej miłości.Błogosław Boże mojej Matce.Najświętsza Matko Chrystusowa,moją Czytaj więcej >>
Wesołych Świąt Wielkanocnych! Czytaj więcej >>
Drodzy Rodzice!Serdecznie zapraszamy na warsztaty„Dobra komunikacja z małym człowiekiem”Czyli jak empatycznie słuchać, otwarcie wyrażać siebie i skutecznie prosić.Na zajęciach praktykujemy:jak obserwować bez osądzania,jak rozpoznawać uczucia swoje i dziecka,jak odkrywać i nazywać potrzeby,jak prosić i otrzymywać.               Czytaj więcej >>
20 (czwartek) – Dzień Wiosny - zapoznanie z ludowymi tradycjami i obrzędami powitania wiosny– korowódz marzanną; wszystkie grupy Czytaj więcej >>
10 (wtorek) - koncert Nowej Orkiestry Kameralnej, godz. 9.15; wszystkie grupy Czytaj więcej >>
6 (piątek) – Dzień Kobiet, grupy: Biedronki i Delfiny Czytaj więcej >>
5.03 (czwartek) - Dzień Dentysty- zajęcia edukacyjne w klinice Villa Nova; grupy: Biedronki i Delfiny Czytaj więcej >>
26 (Środa Popielcowa)– msza święta w Kościele z udziałem dzieci, nauczycieli i rodziców, godz.16.00 Czytaj więcej >>
17 (poniedziałek) – Międzynarodowy Dzień Kota Czytaj więcej >>
17 (poniedziałek) – Międzynarodowy Dzień Kota; „Futerkowi przyjaciele” warsztaty zoologiczne; wszystkie grupy Czytaj więcej >>
Z ostatniej chwili:
  • W sprawie rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny: 607 543 141 lub mailowy: sekretariat@przedszkole-barnabici.edu.pl