607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Aktualności

przedszkole wilanów
 

Rozpoczynamy akcję "Serduszko na choinkę":


 
... Czytaj więcej

W tych dniach codziennie po godz. 9:00 spotykaliśmy się w Kaplicy na modlitwie wraz z Ojcem Tomaszem. Dzieci brały udział w inscenizacji przedstawiające Tajemnice Różańca Świętego.

W tym dniu dzieci przebrały się za postacie z bajek. Na dużej Sali odbyła się impreza taneczna w kostiumach a także ich prezentacja.

Od tego dnia już wszystkie dzieci w grupie przedszkolnej mogą oficjalnie nazywać się PRZEDSZKOLAKAMI. Po występach i pasowaniu na Przedszkolaka mieliśmy mały słodki poczęstunek.

Tego dnia przedszkolaki na zajęciach dowiedziały się jeszcze więcej o życiu Świętego Jana Pawła II. Obejrzeliśmy filmik o historii życia Świętego Jana Pawła II. Odbyły się wyniki konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym oraz gratulujemy... Czytaj więcej

W tym dniu w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy koncert. Oprócz pięknych dźwięków nie zabrakło ciekawostek na temat wiolonczeli.

Tego dnia wybraliśmy się autokarem na wycieczkę na Farmę Dyń w Powsinie. Przedszkolaki mogły zobaczyć, pogłaskać i nakarmić zwierzęta żyjące w gospodarstwie. Każdy z uczestników wycieczki mógł wybrać dynie i wziąć ją do domu.

W tym dniu dzieci przedstawiły scenki i piosenki o życiu świętego Franciszka oraz wzięły udział w zajęciach Dogoterapii.

Tego dnia wspólnie modliliśmy się o godz. 11:00 na mszy świętej w Kościele obok przedszkola. Dziękujemy Państwu za obecność i wspólną modlitwę :)

Zebranie rodziców 16 wrz 2020

W tym dniu odbyło się zebranie informacyjne z rodzicami o godz. 18:00. Dziękujemy Państwu za obecność i zaangażowanie :)